Restaurant Ranč geöffnet

Tagesmenü, tschechische Klassiker, Steaks, Grill, Burger

Restaurant geöffnet

Vánoční dovolení nám skončila a náš resort je opět od 8.ledna otevřen. V zimním období vás v pracovním týdnu zveme na oběd, od pátku do neděle pak i na večeři a posezení k naší skvělé čepované Plzni.

Pro letošní letní sezónu 2024 chystáme velkou novinku!
Restaurace Ranč bude otevřena spolu s letním Bistrem. Více informací a menu přineseme během jara na našich sociálních sítí a zde v aktualitách.

Otevírací doba
Pondělí - čtvrtek 11:00 - 15:00
Pátek - sobota 11:00 - 22:00
Neděle 11:00 - 20:00

Pro rychlou rezervaci využijte online rezervační aplikaci (odkaz tlačítko "rezervace" viz. níže).
V případě větší rezervace nad 10 osob, nás kontaktujte na restaurace@resortsvet.cz nebo volejte +420 602 348 286.

Menü
wegbringen
Reservierung

MENÜ UND GETRÄNKEKARTE DES RESTAURANTS ranč

soukromé akce

Naší hlavní dominantou je pořádání soukromých akcí na míru. Organizování soukromých akcí se věnujeme již 19. rokem. Ať už plánujete narozeninovou oslavu, svatbu, rozlučku se svobodou nebo firemní akci, můžete se na naše služby plně spolehnout. Zajišťujeme nejen přípravu rautu, ale kompletní cateringové služby na míru. Plánujete například takovou akci poprvé nebo si nejste jisti, jak akci pojmout? Naše eventové oddělení vám bude plně k dispozici od poradenství, příprav až po samotný průběh akce.

V případě zájmu nás kontaktujte na info@resortsvet.cz. Nebojte, vždy se vaše poptávka dostane do těch správných rukou. :-)


Auf Facebook
Auf Instagram
Im Inneren des Restaurants Ranč.
Zeremonieller Blumenbogen, der verwendet wurde, um Hochzeitsgäste zu heiraten.Kinderspielplatz im Sommerbistro Ranč.Bild des Steingebäudes des Restaurants Bašta.Im Erholungsgebiet gibt es freundliche Tiere. Abgebildet ist eine lokale Ziege.Restaurant Bašta dient in erster Linie für Hochzeits- und Firmenkunden.Ein weiterer Blick aus der Vogelperspektive auf den Putting-Golfplatz und die angrenzenden Teiche, die zum Angeln genutzt werden.
Hochzeitsbogen auf der Wiese Resort Svět.
Ein Bild des Innenraums des Kongresszentrums, das für Firmenveranstaltungen und Präsentationen genutzt wird.Ein Bild des Innenraums des Kongresszentrums, das für Firmenveranstaltungen und Präsentationen genutzt wird.Ein Bild des Innenraums des Kongresszentrums, das für Firmenveranstaltungen und Präsentationen genutzt wird.